UPJ2A270MPD6TD
MFR.Part #
UPJ2A270MPD6TD
JLCPCB Part #
C1584193
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 10mm 12.5mm 145mA@120Hz 27uF 5000hrs@105℃ 500mΩ 5mm ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS