400BXC10MLC2T810X16
MFR.Part #
400BXC10MLC2T810X16
JLCPCB Part #
C2843261
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS