400MXH330MEFCSN30X30
MFR.Part #
400MXH330MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C3724778
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.55A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 330uF 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS