35ZLH680MEFCT810X23
MFR.Part #
35ZLH680MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C1595710
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 23mm 35V 680uF ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS