450MXH270MEFCSN30X30
MFR.Part #
450MXH270MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1582923
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS