35ZL1800MEFCGC16X25
MFR.Part #
35ZL1800MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1597916
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 1800uF 25mm 3.46A@100kHz 35V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS