35YXG1000MEFC12.5X25
MFR.Part #
35YXG1000MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C1585776
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 25mm 35V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS