16RX302200MG412.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16RX302200MG412.5X25
JLCPCB Part #
C1597280
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+130℃ 1.43A@100kHz 12.5mm 16V 2200uF 25mm 4000hrs@130℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS