35TXV47M6.3X8
MFR.Part #
35TXV47M6.3X8
JLCPCB Part #
C2164319
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 35V 47uF 55mA@120Hz 6.3mm 700mΩ 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS