35PX1000MEFCT810X20
MFR.Part #
35PX1000MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1644271
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.038A@10kHz 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS