LKG1C152MESYCK
MFR.Part #
LKG1C152MESYCK
JLCPCB Part #
C1602640
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1500uF 16V 20mm 25mm ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS