25ZT220M10X12.5
MFR.Part #
25ZT220M10X12.5
JLCPCB Part #
C1596330
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 12.5mm 220uF 25V 3000hrs@125℃ 360.5mA@120Hz 5mm 69mΩ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS