UPW1J470MPD1TA
MFR.Part #
UPW1J470MPD1TA
JLCPCB Part #
C1593793
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 121.5mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 342mΩ 47uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS