10YXG420MEFC8X7.5
MFR.Part #
10YXG420MEFC8X7.5
JLCPCB Part #
C1592951
Package
Plugin,D8xL7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 420uF 7.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL7.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS