25YXG680MEFCT810X20
MFR.Part #
25YXG680MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C2843252
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 25V 680uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS