25YXG680MEFCG412.5X16
MFR.Part #
25YXG680MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C1595935
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.45A@100kHz 12.5mm 16mm 25V 5mm 6000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS