10YXF2200MEFC12.5X20
MFR.Part #
10YXF2200MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1590628
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.04A@120Hz 10V 12.5mm 20mm 2200uF 5mm 62mΩ 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS