25YXF1000MFFCG412.5X20
MFR.Part #
25YXF1000MFFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C324049
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@100kHz 10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 20mm 25V 5mm 62mΩ@100kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS