25YXF1000MFFC12.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25YXF1000MFFC12.5X20
JLCPCB Part #
C2843245
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 20mm 25V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS