25WA2200MEFC16X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25WA2200MEFC16X20
JLCPCB Part #
C1598782
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 1.4A@120Hz 16mm 2000hrs@85℃ 20mm 2200uF 25V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS