400KXF180MEFC35X20
MFR.Part #
400KXF180MEFC35X20
JLCPCB Part #
C1606802
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@10kHz 10mm 180uF 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS