25TZV100M6.3X6.1
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25TZV100M6.3X6.1
JLCPCB Part #
C2165388
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 6.1mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS