25TWL470MEFCCC10X20
MFR.Part #
25TWL470MEFCCC10X20
JLCPCB Part #
C1597164
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 25V 470uF 5mm 720mA@10kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS