25RX302200MGC16X31.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25RX302200MGC16X31.5
JLCPCB Part #
C1600253
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+130℃ 16mm 2.3A@100kHz 2200uF 25V 31.5mm 4000hrs@130℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS