450VXH270MEFCSN30X30
MFR.Part #
450VXH270MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C439919
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.43A@120Hz 10mm 270uF 30mm 30mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS