25MH722MEFCT56.3X7
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25MH722MEFCT56.3X7
JLCPCB Part #
C7173817
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 25V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS