16ZLG2200MEFCG412.5X25
MFR.Part #
16ZLG2200MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1596595
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12mΩ 16V 2.03A@120Hz 2200uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS