250VXR470MEFCSN30X30
MFR.Part #
250VXR470MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1607205
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.1A@10kHz 250V 30mm 30mm 470uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS