250MXG1000MEFCSN25X55
MFR.Part #
250MXG1000MEFCSN25X55
JLCPCB Part #
C1499750
Package
Plugin,D25xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.87A@120Hz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 55mm ±20% 插件,D25xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS