250MXC560MEFCSN22X50
MFR.Part #
250MXC560MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C3722744
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.72A@120Hz 10mm 22mm 250V 3000hrs@105℃ 50mm 560uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS