ALF20C471DF400
MFR.Part #
ALF20C471DF400
JLCPCB Part #
C4155229
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 22.5mm 223mΩ 35mm 4.41A@10kHz 400V 470uF 52mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS