200PX100MEFC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200PX100MEFC16X25
JLCPCB Part #
C1601001
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 16mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 408mA@10kHz 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS