200MXY1000MEFC25X50
MFR.Part #
200MXY1000MEFC25X50
JLCPCB Part #
C1609135
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 2.7848A@10kHz 200V 25mm 3000hrs@105℃ 50mm 8mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS