200BXC6R8MEFC8X11.5
MFR.Part #
200BXC6R8MEFC8X11.5
JLCPCB Part #
C1668706
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-25℃~+105℃ 11.5mm 200V 3.5mm 6.8uF 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS