16ZT820MT810X23
MFR.Part #
16ZT820MT810X23
JLCPCB Part #
C1597272
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 16V 23mm 29mΩ 3000hrs@125℃ 5mm 810mA@120Hz 820uF ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS