80ZLH220MEFCT810X23
MFR.Part #
80ZLH220MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C1585290
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 220uF 23mm 5mm 80V ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS