16ZLH3300MEFC12.5X25
MFR.Part #
16ZLH3300MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C6042205
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 25mm 3300uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS