16YXH330MEFCT78X11.5
MFR.Part #
16YXH330MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C5114500
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 16V 3.5mm 330uF 352mA@120Hz 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS