16YK220M6.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16YK220M6.3X11
JLCPCB Part #
C5114479
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-25℃~+85℃ 11mm 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 280mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS