16VXG12000MEFC22X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16VXG12000MEFC22X40
JLCPCB Part #
C1498761
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 12000uF 16V 2.36A@120Hz 22mm 40mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS