LLS1V682MELZ
MFR.Part #
LLS1V682MELZ
JLCPCB Part #
C729653
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.97A@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 35V 40mm 6800uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS