160VXR2200MEFC35X45
MFR.Part #
160VXR2200MEFC35X45
JLCPCB Part #
C3721051
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 2.9A@120Hz 2200uF 35mm 45mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS