160PX22MEFCT810X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
160PX22MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1640739
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12.5mm 138mA@10kHz 160V 2000hrs@105℃ 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS