160LLE10MEFC8X9
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
160LLE10MEFC8X9
JLCPCB Part #
C5113112
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 12000hrs@105℃ 160V 3.5mm 70mA@120Hz 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS