160BXF100MEFC12.5X20
MFR.Part #
160BXF100MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C7164253
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 12.5mm 160V 20mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS