10YXG3900MEFCG412.5X30
MFR.Part #
10YXG3900MEFCG412.5X30
JLCPCB Part #
C6647149
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 30mm 3900uF ±20% Plugin,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS