B43501A3567M82
MFR.Part #
B43501A3567M82
JLCPCB Part #
C1611158
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
35mm 385V 45mm 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS