50YK10M5X11
MFR.Part #
50YK10M5X11
JLCPCB Part #
C1590745
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+85℃ 10uF 11mm 2000hrs@85℃ 2mm 50V 5mm 60mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS