100ZL680MEFCGC18X40
MFR.Part #
100ZL680MEFCGC18X40
JLCPCB Part #
C1603030
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.414A@120Hz 100V 18mm 28mΩ 40mm 5000hrs@105℃ 680uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS