100ZL390MEFCGC18X25
MFR.Part #
100ZL390MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C1599922
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 18mm 25mm 390uF 49mΩ 5000hrs@105℃ 7.5mm 891mA@120Hz ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS